Piesakies konsultācijai

Datorredze un mākslīgais intelekts

Datorredze kopā ar mākslīgo intelektu spēj izvairīties no cilvēciska faktora kļūdām un automatizēt monotonus darbus, ļaujot cilvēku resursu izmantot augstākas sarežģītības uzdevumiem. LMT izstrādā objektu atpazīšanas, izsekošanas u.c. algoritmus, tos pielāgojot klienta vajadzībām, kā arī integrējot tos klienta biznesa sistēmās.

LMT jau ilgstoši izstrādā un ievieš dažādus datorredzes risinājumus, piemēram, satiksmes uzraudzībai un kontrolei u.c., kur datorredze ļauj automatizēt un digitalizēt dažādus manuālus procesus.

Dronu risinājumi

Attīstoties tehnoloģijām un likumdošanai, arvien biežāk dronu lidojumi tiek veikti automātiski, kas paver plašākas iespējas dronu izmantošanai uzņēmējdarbībā. Droni kalpo kā mobila platforma, kas ātri var nokļūt vajadzīgajā vietā un iegūt datus, izmantojot dažādus sensorus un kameras.

Mēs attīstām risinājumus, kuros tiek izmantota attālināta dronu vadība mobilajā tīklā. No drona iegūtie dati tiek apstrādāti un nosūtīti lietotājiem ātru lēmumu pieņemšanai. Droni sniedz lielu ieguldījumu infrastruktūras apsekošanas, drošības, lauksaimniecības, u.c. sfērās.

EDGE skaitļošana un 5G

Datu apjoms, ko ikdienā lietojam, pastāvīgi pieaug. Tajā pašā laikā, analizējot dažādu sensoru datus, rezultātus nepieciešams iegūt pēc iespējas ātrāk, taču to apgrūtina ierobežota datu pārraides kanāla jauda. Lai optimizētu datu pārsūtīšanas un skaitļošanas procesus, esam specializējušies EDGE jeb “kantes skaitļošanas” tehnoloģiju attīstībā.

Ar šo tehnoloģiju palīdzību datorskaitļošanas process tiek pietuvināts datu ieguves vietai. LMT ievērojamā pieredze ar datorredzi jau pierādījusi, ka tieši EDGE skaitļošanas tehnoloģijas ļauj veikt augstas izšķirtspējas video analīzi tieši pie video kameras, neveicot papildu datu kanālu izbūvi.

Balss zvanu un SMS integrācija

Balss zvani un SMS nav nekāds jaunums, tie ir kļuvuši par pašsaprotamiem ikdienas pakalpojumiem. Mūsu ilggadējā pieredze telekomunikāciju sektorā ļauj  papildināt dažādas IT sistēmas arī ar šīm tehnoloģijām, nodrošinot to efektīvu integrāciju.

 

IoT un sensori

Augot darbaspēka izmaksām, aizvien svarīgāk ir spēt ar mazu un efektīvu komandu izdarīt pēc iespējas vairāk. Daudzos gadījumos to palīdz sasniegt IoT risinājumi, izmantojot sensorus situācijas novērtēšanai un IoT platformas procesu automatizācijai.

LMT izstrādā dažāda līmeņa IoT risinājumus gan biznesa, gan privātpersonu segmentiem.

Integrētas biznesa sistēmas

Lietotājam ērta digitālā vide, kur veikt ikdienas darba pienākumus, palielina veicamo uzdevumu efektivitāti. LMT palīdz klientiem izstrādāt uz lietotājiem centrētas informācijas sistēmas, kas atbalsta biznesa procesu digitalizāciju.

Bieži vien būtiska loma ir izstrādātās sistēmas integrācijai ar citām klienta izmantotajām informācijas sistēmām, lai nodrošinātu to mijiedarbību. LMT veic pilna cikla izstrādi, sākot ar lietotāju izpēti, risinājuma izstrādi, testēšanas automatizāciju un beidzot ar klienta darbinieku apmācību.

Paaugstinātas drošības risinājumi

LMT veic paaugstinātas drošības risinājumu izstrādi, kas ietver ne tikai rūpīgu un atbilstošu tehnoloģiju izvēli, bet arī attiecīgu darba procesu organizāciju. Šādi izstrādātus risinājumus pēc tam ir iespējams izmantot, piemēram, militārajā jomā.